Tonino Lamborghini

Značka Tonino Lamborgini představuje široké spektrum produktů – známé luxusní automobily, módu nebo průmyslové produkty. Firma, která má ve znaku býka, je chápána jako synonymum pro exkluzivitu a luxusní italský design.

lamborghini1lamborghini2lamborghini3

lamborghini4lamborghini5lamborghini6

Již po dobu 60-ti let představuje Lamborghini jedinečný podnikatelský styl orientovaný na široké spektrum výrobků – průmyslové produkty, luxusní automobily i módu. Na začátku osmdesátých let Tonino Lamborghini vstupuje do módního designu hodinek, brýlí, parfémů, oděvů, luxusních doplňků, které společně s kolekcí technických kol a bytového zařízení přináší italský styl do celého světa. Značka Tonino Lamborghini je ve světě známá svou originalitou a prvotřídním italským designem a reflektuje ducha exklusivní značky.

lamborghini7lamborghini8lamborghini9

Tonino Lamborghini v reklamě

V reklamě je Tonino Lamborghini synonymem kvality a luxusu za přiměřené ceny. V nabídce máme mnoho typů psacích potřeb včetně evergreenů Prato, Oliveto a Pescara, ale také hrnky, čepice, přívěšky, peněženky, brýle, potřeby pro kancelář i pro domácnost, cestovní potřeby atd. Vyhlášené jsou i hodinky a luxusní tašky. Nabízíme také sortiment textilu Tonino Lamborghini určeného pro reklamní účely včetně oděvních doplňků – kravaty, kožené pásky – a deštníků.

Tagy:
Tonino Lamborghini, luxusní dárky, hodinky, psací potřeby, pera, tužky, peněženky, opasky, batohy, aktovky, kufry, zavazadla, brýle, deštníky, doplňky

Kde nakupovat značku Tonino Lamborghini?

Sortiment Tonino Lamborghini nabízí většina dodavatelů reklamních předmětů a dárků. Navštivte stránky specialisty na reklamní předměty, kde najdete kompletní nabídku, nebo použijte odkaz

HLEDAT TONINO LAMBORGHINI V E-SHOPU