Parker

Pera Parker zná snad každý. Mají nádherný vzhled a přinášejí nevšední zážitek při psaní především díky své dokonalé vyváženosti tvaru, funkce a designu. V reklamě je značka Parker synonymem luxusu i praktičnosti – kvalitního dárku, který každému udělá radost. Díky široké modelové řadě, dárkovým balením v sadách a doplňkům je možné najít vhodnou pozornost pro každého.

parker1parker2parker3

parker4parker5parker6

Zakladatel firmy je George L Parker obdržel svůj první patent na plnicí pero v roce 1889. V roce 1894 získal patent na „Lucky Curve“ pero o kterém se tvrdí, že dokáže čerpat zbytek inkoustu zpátky do pera, pokud to není v provozu. Toto pero byl s různými obměnami používáno až do roku 1928. V letech 1920-1960 by Parker jedničkou nebo dvojkou v prodeji psacích potřeb na světě. V roce 1931 přišlo z dílny Parkeru „rychlé sušení inkoustu“, které eliminovala riziko poskvrnění, a Quink se stal nejčastěji používaným modelem plnícího pera v historii. Parker pera byla a jsou často vybírána k podpisu důležitých dokumentů.

parker7parker8parker9

Kde nakupovat značku Parker?

Sortiment SParkernabízí většina dodavatelů reklamních předmětů a dárků. Navštivte stránky specialisty na reklamní předměty, kde najdete kompletní nabídku, nebo použijte odkaz

HLEDAT PARKER V E-SHOPU