Slazenger

Slazenger je jednou z nejstarších sportovních značek, jejíž výrobky jsou dnes prodávány po celém světě. Kořeny této britské značky můžeme vystopovat až do roku 1810, založena byla v roce 1881. Hlavními produkty jsou rakety a tenisové vybavení, vybavení pro cricket, golfové vybavení, oděvy, doplňky. A samozřejmě reklamní a firemní textil.

slazenger1slazenger2slazenger3

slazenger4slazenger5slazenger6

Svého času byl Slazenger dominantním světovým výrobcem dřevěných raket. v průběhu let vyráběl širokou škálu výrobků od tenisových raket, přes oblečení na golf po pušky. Rozhodující úspěch ale měla výroba tenisových míčků. V roce 10902 byl Slazenger jmenován oficiálním dodaatel tenisových míčků pro Wimbledon, a toto partnerství trvá dodnes – jde o jedno z nejdéle trvajících sportovních sponzorství v historrii.

S příchodem kovových raket a oblibou nových kompozitních materiálů jako laminát, grafit, kevlar se tenisové rakety staly mnohem více dostupné. Když k tomu připočteme zvýšení kvality těchto raket a fakt, že jdou vyrobit na východě levněji než kdekoliv jinde, význam značky Slazenger začal pomalu ustupovat.

V současnosti jsou se jménem Slazenger spojovány výrobky, které dříve nebyly, jako například sluneční brýle, toaletní potřeby a potřeby pro cyklisty.

Slazenger v reklamě

Pro využití v reklamě je Slazenger klíčová značka v reklamním textilu – trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, šortky, čepice – kvalitní tašky, batohy, brýle, sportovní vybavení, deštníky, hodinky, láhve apod.

Tagy:
Slazenger, značkový textil, trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, dámská trička, čepice, kraťasy, šortky, kalhoty, deštníky, tašky, batohy, brýle, míče, trika, t-shirt, kšiltovky, soupravy, hodinky

Kde nakupovat značku Slazenger?

Sortiment Slazenger nabízí většina dodavatelů reklamních předmětů a reklamního textilu. Navštivte stránky specialisty na reklamní předměty, kde najdete kompletní nabídku, nebo použijte odkaz

HLEDAT SLAZENGER V E-SHOPU