Stedman

Značka Stedman je vlastněna americkou společností Hanes brands, do které spadají značky Hanes a Stedman. Jedná se o kvalitní reklamní textil určený na potisk, výšivku, reklamní účely, ale i jako pracovní oděvy. V roce 2004 byl Stedman představen ve střední Evropě a během několika let si svojí stabilitou skladových zásob a propracovanou distribucí, kdy reklamní textil je víc, než cokoliv jiné závislé na „just in time“ pravidlu.

stedman-1stedman-2stedman-3

Stedman v reklamě

V roce 2007 Stedman rapidně zdokonalil svůj sortiment a dostal se mezi TOP 5 značek reklamního textilu v Evropě. Toto období bylo opravdovým zlomem a v sortimentu bylo možno najít: tričko a to pánské i dámské, mikiny, polokošile, dětský reklamní textil, fleecové mikiny, reklamní trička dětská, dámské polokošile a další reklamní textil.

Značkový reklamní textil Stedman je vyráběn v továrnách, které splňují nejpřísnější kvalitativní a hygienické normy. Propracovaný systém externích německých kontrolních agentur zaručují prvořadou kvalitu reklamního textilu. Značka Stedman zvyšuje mimo jiné kvalitu průběžnou kontrolu během výroby reklamního textilu, následuje inspekce zboží nezávislou agenturou před odesláním zboží a dalším krokem je vývoj kvalitnějších a trvanlivějších materiálů, které by zvýšily hodnotu poměru kvalita/ cena značky textilu Stedman.

Kde nakupovat značku Stedman?

Sortiment Stedman nabízí většina dodavatelů reklamních předmětů a reklamního textilu. Navštivte stránky specialisty na reklamní předměty, kde najdete kompletní nabídku, nebo použijte odkaz

HLEDAT STEDMAN V E-SHOPU